stat4u

Masz pytanie?  ZADZWOŃ: +48 12 276 86 61

Firma

Ancla Consulting istnieje na morzach rynku konsultingowego od 11 lat. Na swoim koncie posiadamy miliony pozyskanych środków, 300 zrealizowanych projektów oraz znaczącą satysfakcję usług wśród ponad 270 klientów. Członkowie załogi Ancla Consulting zdobywali wiedzę teoretyczną na renomowanych uniwersytetach, którą wykorzystali w praktyce pracując dla dużych korporacji, a także stowarzyszeń, fundacji i partii politycznych.

latest_news

Ancla Consulting to jednak przede wszystkim zespół. Zespół kreatywnych, młodych ludzi, zespół doświadczonych i wykształconych profesjonalistów, powiązanych z branżami reklamy, PR oraz doradztwa europejskiego i prawnego. Zdobywali wiedzę teoretyczną na renomowanych uniwersytetach.

Do dziś większość z nich działalność zawodową łączy z pracą naukową na wyższych uczelniach. Sprawdzili się także w praktyce, pracując dla dużych agencji reklamowych, kancelarii prawnych, jednostek samorządowych różnych szczebli czy wreszcie międzynarodowych korporacji. Współpracowali również z wieloma fundacjami, stowarzyszeniami i partiami politycznymi.

Duże doświadczenie osób tworzących agencję powoduje, że Ancla Consulting jest firmą elastycznie dostosowującą się do potrzeb i wymagań Klientów. Priorytetową sprawą dla Ancla Consulting jest zadowolenie Klientów ze współpracy – tak od strony finansowej, jak również od strony jakości i terminowości świadczonych usług.

Owo pragmatyczne podejście do potrzeb Klienta, połączone z bardzo szerokim zakresem oferowanych usług, a także z doskonałymi pomysłami i efektywną realizacją wszelkich zleceń jest głównym wyróżnikiem Ancla Consulting na krajowym rynku konsultingowym.

Kreatywność jest motywem stale obecnym na każdym etapie pracy agencji – od strategicznej analizy sytuacji, przez syntezę i opracowanie wyników, aż po realizację projektu.
Tym samym Ancla Consulting gwarantuje satysfakcję Klienta z efektów przeprowadzonych projektów doradczych.